THE INDUSTRIAL TURN-KEY FLOORING SPECIALIST
EN  CZ  DE  ESP  PL  RU

VibroFloors

Společnost VIBROFLOORS


Společnost Vibrofloors se specializuje na výrobu a realizaci podlahových systémů na klíč za účelem dosažení maximální spokojenosti konečného uživatele. Využitím nejmodernějších vibračních metod, nejnovějších materiálů a profesionálním přístupem se snaží maximálně vyhovět přáním a požadavkům konečných uživatelů, a zároveň také jako jediný zodpovědný dodavatel ručí za kompletní dodávku. 

S ohledem na dlouholeté zkušenosti, technické znalosti a specifické požadavky kladené na podlahy v jednotlivých odvětvích průmyslu, VIBROFLOORS aplikuje patentované metody vedoucí k vysoké odolnosti a životnosti, a to vše dle přísných norem daných pro jednotlivá prostředí.

Prioritou je pochopení potřeb konečného uživatele, vytvoření a ochrana užitné hodnoty těchto průmyslových objektů a snižování provozních nákladů.

Kvalita poskytovaných služeb vychází především z intenzivní spolupráce  s konečným uživatelem již od počátku realizace návrhu, což vede k optimálnímu a ekonomickému řešení projektu, a k vytváření vzájemné důvěry.

Tým společnosti VIBROFLOORS poskytuje veškeré služby od NÁVRHU, PROVEDENÍ, ÚDRŽBY, až po ZÁRUKU, jako jeden kompletní systém!
VIBROFLOORS poskytuje služby globálně, nerozlišuje mezi malými či velkými projekty, jednoduchými či složitými, jak se sami můžete přesvědčit v našem seznamu referencí. 
 


 
nfl jerseys

Problem with flash.

 
Tisk stránky | Mapa sptránek
Copyright ©2011 VibroFloors WorldGroup, LLC
 
edited by n.e.s.p.i.