THE INDUSTRIAL TURN-KEY FLOORING SPECIALIST
EN  CZ  DE  ESP  PL  RU

VibroFloors

POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL

Zahrnuje mlékárny, pivovary, provozovny na výrobu nápojů (nealkoholických nápojů , džusů atd.),  pekárny, závody na zpracování ryb, masných výrobků a zeleniny.

Odvětví potravinářské výroby musí splňovat přísné hygienické standardy jako je například HACCP, a proto i podlahový systém musí být v souladu jak s předepsanými normami, tak i vysoce odolný proti agresivním látkám, chemikáliím, kyselinám a zároveň odolávat dlouhodobému zatížení.

Díky svým technickým vlastnostem byly pro tento účel mnoho desetiletí využívány  klinker dlaždice, ale ty postupně ztrácely na významu, protože nemohly konkurovat masivnímu rozvoji porcelánové dlažby, která má výborné technické vlastnosti, je zcela homogenní,

 

odolná vůči chemikáliím, kyselinám a absorce vody je nižší než 0,05%. Rovněž není limitována tvary ani barevnou škálou. 

Ideálním tvarem dlaždic  v tomto odvětví jsou dlaždice hexagonální , které splňují veškeré podmínky ve vysoce zátěžovém prostředí, nejen pro  bodové ale i  dynamické zatížení. Tento tvar dlaždic je s výhodou využíván především v oblastech, kde je podlahový systém nutno modelovat se spádem  k odtokovým kanálům a nebo musí  kopírovat  speciální profily  podlah, aby splnily požadavky navrhovaného designu. Podlahové systémy  společnosti Vibrofloors jsou resistentní vůči mléčným kyselinám, tukům , krvi,  kyselině dusičné a citrónové, vysokým teplotám kapalin, a  také různým koncentracím žíravin. Použitá technologie splňuje veškerá kritéria kladená

 

státními i odbornými institucemi. Dále je již jen na konečném uživateli, aby zajistil správnou údržbu, a tím prodloužil životnost podlahy.

Dříve používanou spárovací hmotu se složkou na bázi rozpouštědel  již není možno nadále kvůli svým výparům v potravinářském průmyslu  používat. Ačkoli její vlastnosti dovolovaly lépe odolávat chemickým vlivům, nesplňovaly však přísné normy, které chrání zdraví konečných spotřebitelů. 

V prostředí potravinářského průmyslu se začaly využívat nové spárovací  hmoty a dilatační profily z nerezové oceli s výplňovou resistentní hmotou odolnou vůči chemikáliím a kyselinám. 

APLIKAČNÍ SYSTÉM


VIBROCHEM 40® 

Speciální podlahový systém, který se aplikuje přímo na betonovou vrstvu, je odolný proti chemikáliím a využívá dilatační spoje z nerezové oceli.

VIBROCHEM 60® - plovoucí systém

Na rozdíl od Vibrochem 40® se tzv. plovoucí systém umístí na několik samostatných vrstev ke zpevnění a vyztužení struktury podlahy. Plovoucí koncept je plně chemicky odolný a využívá dilatační spoje z nerezové oceli.

 

Pro další informace nás kontaktujte!

 


 
nfl jerseys

Problem with flash.

 
Tisk stránky | Mapa sptránek
Copyright ©2011 VibroFloors WorldGroup, LLC
 
edited by n.e.s.p.i.